Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«Святковий настрій – своїми руками»

28.03.2017

«Святковий настрій – своїми руками»

В рамках програми «Духовне єднання поколінь» в бібліотеці відбувся День інформації який зібрав керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва Будинку дитячої творчості і викладачів аналогічних факультетів Університету третього віку. Співорганізатор заходу – Міжнародна Федерація ділових жінок «Либідь».

Витоки народного мистецтва сягають сивої давнини. Зберігаючи тісний зв'язок з традиціями народної творчості минулого, народне мистецтво набуває свого змісту, нових якостей і рис сьогодення. Вічнозелене дерево народної творчості збагачується новими паростками в наш час.

В кожному з нас живе творчість, але творцями стають далеко не всі. Майстер-класи які проводять люди, що відвідали сьогодні бібліотеку, розкривають тонкощі вишивання хрестом, бісером та стрічками, бісероплетіння та декупажу, скрапбукінгу та квілінгу, печворку та інше і навчають кожного бажаючого.

У наш час немає дефіциту товарів повсякденного і тривалого вжитку. У вільному продажу є все необхідне для забезпечення нормальних матеріальних умов життя. Але було б не правильним вважати, що в цих умовах виготовляти своїми руками корисні саморобки з підручних і навіть непридатних матеріалів – не дуже серйозне заняття.

Ніщо так не приносить в дім радість , як річ, створена своїми руками. І правда, різні саморобки для дому не тільки наповнюють життя яскравими фарбами, але й надають інтер’єру унікальність і якусь родзинку. І вже точно про таку річ (нехай це буде і маленька дрібничка) забути неможливо. Причому не так важливо, що це – саморобки з дерева для дому, з паперу або іншого матеріалу. Варіантів і способів виготовлення різних штучок – мільйони.

Створення виробів своїми руками є вельми цікавим і захоплюючим заняттям. Цим захоплюються не лише діти , все частіше сьогодні можна зустріти дорослих людей, які таким чином відпочивають і отримують від цього неймовірне задоволення. Для виробів можна використовувати різні природні і штучні матеріали. Виріб, зроблений своїми руками може досить органічно вписатися в дизайн інтер’єру, тим самим додавши йому оригінальності та нововведення, слугує гарним подарунком.

Бібліотекарі підготували широкий набір літератури і періодики «Hand made», а викладачі Будинку дитячої творчості – виставку робіт з декоративно-прикладного мистецтва викладачів та своїх учнів.

Кожен з учасників коротко розповів про свою творчість і виявилося, що в кожного є своя родзинка. Вирішили провести заняття по створенню «картин з пуху» для викладачів Будинку дитячої творчості з однією відомою майстринею – О. Круковською.

Переглянули учасники і відеопрезентацію «Виставка рукоділля і хобі. Весна 2017».

Особливо зацікавила присутніх інформація журналу «Hand made» щодо співпраці, публікацій фото і майстер-класів своїх виробів у їх журналі.

А ще зранку виставку декоративних робіт відвідали вихованці двох дитячих садочків – потенційні відвідувачі гуртків.


Джерело

Нові надходження
Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua