Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Новини
20182017201620152014201320122011201020092008
«Святковий настрій – своїми руками»

28.03.2017

«Святковий настрій – своїми руками»

В рамках програми «Духовне єднання поколінь» в бібліотеці відбувся День інформації який зібрав керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва Будинку дитячої творчості і викладачів аналогічних факультетів Університету третього віку. Співорганізатор заходу – Міжнародна Федерація ділових жінок «Либідь».

Витоки народного мистецтва сягають сивої давнини. Зберігаючи тісний зв'язок з традиціями народної творчості минулого, народне мистецтво набуває свого змісту, нових якостей і рис сьогодення. Вічнозелене дерево народної творчості збагачується новими паростками в наш час.

В кожному з нас живе творчість, але творцями стають далеко не всі. Майстер-класи які проводять люди, що відвідали сьогодні бібліотеку, розкривають тонкощі вишивання хрестом, бісером та стрічками, бісероплетіння та декупажу, скрапбукінгу та квілінгу, печворку та інше і навчають кожного бажаючого.

У наш час немає дефіциту товарів повсякденного і тривалого вжитку. У вільному продажу є все необхідне для забезпечення нормальних матеріальних умов життя. Але було б не правильним вважати, що в цих умовах виготовляти своїми руками корисні саморобки з підручних і навіть непридатних матеріалів – не дуже серйозне заняття.

Ніщо так не приносить в дім радість , як річ, створена своїми руками. І правда, різні саморобки для дому не тільки наповнюють життя яскравими фарбами, але й надають інтер’єру унікальність і якусь родзинку. І вже точно про таку річ (нехай це буде і маленька дрібничка) забути неможливо. Причому не так важливо, що це – саморобки з дерева для дому, з паперу або іншого матеріалу. Варіантів і способів виготовлення різних штучок – мільйони.

Створення виробів своїми руками є вельми цікавим і захоплюючим заняттям. Цим захоплюються не лише діти , все частіше сьогодні можна зустріти дорослих людей, які таким чином відпочивають і отримують від цього неймовірне задоволення. Для виробів можна використовувати різні природні і штучні матеріали. Виріб, зроблений своїми руками може досить органічно вписатися в дизайн інтер’єру, тим самим додавши йому оригінальності та нововведення, слугує гарним подарунком.

Бібліотекарі підготували широкий набір літератури і періодики «Hand made», а викладачі Будинку дитячої творчості – виставку робіт з декоративно-прикладного мистецтва викладачів та своїх учнів.

Кожен з учасників коротко розповів про свою творчість і виявилося, що в кожного є своя родзинка. Вирішили провести заняття по створенню «картин з пуху» для викладачів Будинку дитячої творчості з однією відомою майстринею – О. Круковською.

Переглянули учасники і відеопрезентацію «Виставка рукоділля і хобі. Весна 2017».

Особливо зацікавила присутніх інформація журналу «Hand made» щодо співпраці, публікацій фото і майстер-класів своїх виробів у їх журналі.

А ще зранку виставку декоративних робіт відвідали вихованці двох дитячих садочків – потенційні відвідувачі гуртків.


Джерело

Нові надходження
Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua