Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Час на канікули іти й книжки читати про котів!»

24.03.2017

«Час на канікули іти й книжки читати про котів!»

Бо ж пухнасті, короткошерсті і навіть голі-голісінькі котики - надзвичайно веселі створіння! Допомогла нам познайомитися зі звичками котів вистака-інсталяція "Хто сказав "Няв"?", на якій крім книжок були представлені дитячі поробки та малюнки, іграшки та листівки про котів.

Котів поважали ще у стародавній Індії та Єгипті. Богиня ночі Бастет зображувалася з котячою головою, а бог Сонця Ра вночі перекидався рудим котом і наглядав за мешканцями Єгипту. Скандинавська богиня Фрея їздила у колісниці, запряженій котами.
 
І зажили коти собі слави у людей зовсім не через полювання на мишей, бо на мишей у Європі полювали спеціально навчені тхорі. 

А полюбили котів за лагідну вдачу та муркотливість. Виявляється, в природі коти не муркотять, а понад 100 різновидів ніжного "муррр-няв" коти вигадали для людей! Бо помітили, що двоногим велетам це подобається, і за це вони готові пестити й пригощати ласощами.

Коти супроводжують людину мало не від самого народження: у забавлянках, колисанках, ладанках дуже часто згадуються котики-коточки.

Коти - популярні герої казок та повістей. Навіть звичайне спостерігання за поведінкою домашніх улюбленців може подарувати велику кількість кумедних та цікавих історій. 

"36 і 6 котів" Галини Вдовиченко, "Пригоди Пелле Безхвостого" Єсте Кнутсон, "Кіт Єпіфан" Є. Чарушина та багато інших цікавих історій про котиків-муркотиків чекають на дітей у бібліотеках Києва, то ж є чудова розвага на канікули.

Нові надходження
Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua