Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Святкування Всесвітнього дня котів в бібліотеці ім. О.Матросова.

02.03.2017

Святкування Всесвітнього дня котів в бібліотеці ім. О.Матросова.

Ось, нарешті, настав справжній котячий місяць березень! Мало знайдеться у світі людей, які залишаться байдужими до цих пухнастих, рухливих, ласкавих і дуже розумних тварин. Мова йде, звичайно ж, про кішок… Любов до них настільки велика, що для загальних улюбленців було засновано спеціальне свято - Всесвітній день котів, який відзначається у перший весняний день 1 березня.

Котики здавна привертають увагу митців та письменників, й нерідко опиняються серед персонажів казок та оповідок для дітей. Близька тема котів і відомій дитячій письменниці, поетесі Євгенії Пірог (казкарці Джінні), яка завітала до нас зі своїм казковим персонажем – котом, зробленим власноруч.

Зустрітися з нашою гостею до бібліотеки прийшли третьокласники школи №73. Вони намалювали своїх домашніх улюбленців, підготували вірші та розповіді про них. Дитячі роботи були представлені на виставці-інсталяції «Країна Муррляндія».

Письменниця в образі веселої Казкарки Джінні презентувала нові книжки – «Кіт Мармур та різдвяні пряники», «Сильвестр та друзі», читала свої «котячі вірші», запропонувала придумати ім’я котику, виготовити кота технікою орігамі.

А ще Євгенія Пірог стала ініціатором проекту «Дмитрикова бібліотека». Завдяки її турботі хлопчик Дмитрик з українського села на Донеччині, що пересувається на інвалідному візку, став директором бібліотеки.

До створення цієї бібліотеки долучилися діти з усієї України. І учасники нашої зустрічі також зібрали книжки для Дмитрика, написали йому листа, де кожен висловив своє побажання.

Насамкінець відбулися фото- та автограф-сесії. Тепер в нашій бібліотеці додалося книжок Євгенії Пірог, а юні читачі переконалися – читати цікаво й весело!

Нові надходження
Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua