Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Психологічний тренінг «Найтяжче заблудитися в собі»

28.02.2017

Психологічний тренінг «Найтяжче заблудитися в собі»

Юність — це вік, коли людина робить одне з найвеличніших своїх відкриттів — відкриває саму себе. Відкриття самої себе — найпрекрасніше, що може відчути людина. У цих пошуках глибокий зміст: кожен може розкрити свої реальні, доти незнані можливості. Щоб виявити й ви­користати їх, треба знайти себе, тобто вивчити й зуміти оцінити. Це дасть змогу «вибудувати» себе для життя на багато років уперед.

Те, якої думки людина про себе, залежить від того, наскільки вона себе сприймає, вірить у себе та свої можливості. Люди, які знають, що їх люблять, що вони є потрібними, що до них добре ставляться інші, що вони здібні та їх цінують, почуваються щасливими. Вони міркують позитивно.

На жаль, не у всіх людей почуття впевненості в собі є вродженим, і для деяких невпевненість стає серйозною перешкодою. Кілька порад допоможуть тобі стати більш впевненим у собі.

Знайди в собі талант.

Визнач свої улюблені заняття. Це дозволить виховувати в собі впевненість і відчути себе щасливим.

Будь самим собою. Не зациклюйся на думці інших людей про тебе. Зазвичай не впевнені в собі люди турбуються думкою оточуючих. Нехай головним для тебе буде думка твоїх рідних і близьких людей, тих, хто тебе по-справжньому любить.

Впевнено приймай компліменти.

Піклуйся про себе. Їж здорову їжу і активно займайся спортом. Не засиджуйся допізна, адже здоровий сон подарує тобі гарний настрій на наступний день, тому що ти добре виспишся. Щоб стати впевненою у собі людиною, стеж за своїм зовнішнім виглядом і фігурою. Якщо з усім цим все в порядку, значить, і впевненості у тебе буде набагато більше.

Цінуй свою індивідуальність. Якщо ти точно знаєш, що в тебе є щось особливе, не приховуй це. Люди дуже цінують оригінальність. Пам'ятай про те, що ти унікальна людина, яка здатна рости і вчитися.

Під час тренінгу учні 8 класу школи-інтернату кадетського корпусу разом з психологом бібліотеки А. Черниш прийняли участь в грі «Дерево цілей» та «Карта мети», а також отримали інформаційну пам’ятку, підготовлену бібліотекою «Прийняття власного «Я».

Джерело

Нові надходження
Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua