Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Зустріч з дитячим письменником Іваном Андрусяком

14.02.2017

Зустріч з дитячим письменником Іваном Андрусяком

14 лютого в нашій бібліотеці відбулася зустріч маленьких читачів, третьокласників школи №82 та гімназії №154, батьків, учителів з Іваном Андрусяком – сучасним дитячим письменником, поетом, прозаїком, літературним критиком та перекладачем.

І діти, і їх батьки в захваті від книжкового світу Івана Андрусяка. Серед улюблених книжок дітвори – «Зайчикова книжечка», «Хто боїться зайчиків», «Стефа і її Чакалка», «Дядько Барбатко сміється», «Кабан дикий - хвіст великий». А зараз Іван Михайлович представив свої найновіші книжки, які нещодавно вийшли у світ: «Третій сніг», «Лякація», «Стефа і Чакалка».

Повість «Третій сніг» – хвацько «закручений» дитячий детектив про те, як не стати вовком у зграї хижаків. Тим паче коли ти їжак і по суті - хиже й колюче звірятко, хоч і незле.

Всі діти дуже люблять пустувати, гратися і шукати пригод. От саме про таких пустунчиків-сміхотунчиків Іван Андрусяк написав свою трилогію «Стефа і Чакалка», у якій перші дві повісті вже добре знані багатьом малюкам, а третя – «Чакалка і Чупакабра» зявилася в 2016 році, але судячи з кінцівки, це не остання історія про улюблених героїв.

І найостанніша книга, яка вийшла у січні 2017 року – збірка віршів для дітей «Лякація». Кумедні, розбишацькі сюжети, яскраві образи і «добрі капості» у поета поєднуються з досконалою поетичною технікою, тонким чуттям мови. Це вірші, які не вчаться напам’ять, а легко й хвацько запам’ятовуються самі.

«У бібліотеці має бути кайфово!» – наполягає письменник. І діти «кайфували», читали, натхненно спілкувалися з автором і насолоджувалися його творчим ентузіазмом. А ще поділилися з письменником власними творчими роботами – малюнками улюблених героїв з його творів. Сумувати не довелося нікому, адже «капосна» література до смаку усім, а книги пана Івана – родзинки поличок дитячих бібліотек.

В кінці зустрічі всі охочі мали можливість придбати книги письменника і додому наші читачі пішли з новими книгами та новими приємними враженнями.

Нові надходження
Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua