Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Презентація книги Наталі Гук "Книга історій та рецептів смачного настрою"

16.02.2017

Презентація книги Наталі Гук "Книга історій та рецептів смачного настрою"

16 лютого в бібліотеці ім. І.Котляревського відбулася презентація книги з серії "Теплі історії".

Це видання побачило світ у київському видавництві "Брайт Стар Паблішинг", і це вже вісімнадцята книжка в серії. Цю серію об'єднують добрі, теплі, цілющі слова, історії про людей та життя, любов і радість. Автор "Книги історій та рецептів смачного настрою" Наталя Гук, яка завітала на зустріч з читачами, розповіла про історію її створення. Ця книжка – спільний з сестрою проект. Частенько, готуючи щось смачненьке, вони зухвало експериментували, до сліз сміялися, в цей час сестра швиденько робила замальовки олівцем, а авторка занотовувала враження, які і лягли в основу книжки.

До бібліотеки вперше прийшли учні 8-х класів школи №24 ім. О.Білаша, але слід зазначити, що це були самі дівчатка. Тож тема зустрічі їх неабияк зацікавила. Автор приготувала для читачок не лише розповідь про саму книгу, читання окремих історій, а й літературно – кулінарні ігри. Юні господині відповідали на питання письменниці, отримуючи за відповіді картки. До слова, ніхто не залишився осторонь, тож коли Наталя Гук підбивала підсумки, визначити переможця гри було важко. Тому лідерка літературно – кулінарних перегонів отримала книгу з автографом, а дві читачки заохочувальні призи: книгу рецептів та "чашкозігрівайку", вив'язану особисто авторкою.

На цьому сюрпризи від письменниці не закінчилися. Читачі отримали цукерки "рятівні" з побажаннями всередині, адже саме назву "Цукерки рятівні" має останнє оповідання в книзі.

Діти запитували письменницю про її книжки, зокрема вона розповіла про "Євромайдан. Звичайні герої".

На завершення заходу читачі ознайомилися з виданням "Смачного від Енея" В. Закладного, де зібрані описи та рецепти страв, згаданих в "Енеїді" І.Котляревського. Фонд бібліотеки ім. І.Котляревського поповнився двома екземплярами "Книги історій та рецептів смачного настрою", які подарувала Наталя Гук, з побажаннями "смачного читання і натхненного готування".

Нові надходження
Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua