Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Пригодницько-казковий світ Лесі Ворониної

02.02.2017

Пригодницько-казковий світ Лесі Ворониної

В перший день лютого учні 6 класу СШ №27 разом з автором здійснили захоплюючу подорож світом фантастичних пригод дивовижних мандрівок, світом чудових книг Лесі Ворониної.

За супер цікаві та захоплюючі книги письменниця Леся Воронина стала лауреатом численних літературних конкурсів. Скільки дітей із захопленням читають іронічні детективи, об'єднані у серію «Суперагент 000». Герой цих повістей – незламний суперагент 000 Гриць Мамай. Він перемагає найпідступніших ворогів, розплутує найзагадковіші злочини і рятує світ від неминучої загибелі, викривши міжнародну терористку бабусю Ніндзя. Кожна повість містить багато блискучого і дотепного гумору, іронії, тому вони цікаві і дорослому читачеві.

«Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку №9» – таку загадкову назву має повість Лесі Ворониної. Вона теж дістала високу нагороду – стала лауреатом Міжнародного літературного конкурсу «Дитячий портал». Зараз її вивчають у 6 класі.

Якось в інтерв'ю на питання, що саме спонукало письменницю до написання пригодницької повісті «Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9», вона відповіла: «Мені здається, що найгірші вчинки людина робить під впливом страху. Наше суспільство й справді заражене вірусом страху, і я дуже хочу, щоб ми його позбулися…»

У 2011 році Леся Анастасіївна очолила дитяче видавництво «Прудкий Равлик». Мабуть, не спроста видавництво отримало таку назву, адже письменниця дуже любить цих чудернацьких слимаків і навіть має вдома велику колекцію равликів у кераміці, малюнках, склі.

Сьогодні письменниця плідно працює – майже щороку вона дарує юним читачам все нові захоплюючі твори.

Учасники заходу мали змогу ознайомитись з творами Лесі Ворониної, які має бібліотека та придбати книгу «Таємне товариство боягузів», яка увійшла цього року до шкільної програми.


Джерело

Нові надходження
Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua