Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Казковий калейдоскоп: «Фантастичні казки Льюїса Керрола»

31.01.2017

Казковий калейдоскоп: «Фантастичні казки Льюїса Керрола»

На заході читачі ознайомилися з біографією та казками Льюїса Керрола, а насамперед з казкою «Аліса в Країні Див». Адже саме ця казка надихала і продовжує надихати всіх творчих людей на створення своїх творів: багато відомих художників створювали ілюстрації до цієї книги. Навіть Далі написав 12 картин, українська художниця Гапчинська створила ряд робіт.

На обкладинку «бітлівського» «Сержанта Пеппера» серед інших поміщена і фігура Керрола. Стилізовані цитати з «Аліси» - і інших творів Керрола - є в піснях «Lucy In The Sky With Diamonds», «Cry Baby Cry», «I Am The Walrus», «Glass Onion», «Come Together» і «Helter Skelter».

Кінематограф: Перший фільм знятий в 1903р. Уолт Дісней зі школи любив "Алісу в Країні чудес", а в 1946 році купив права на її екранізацію. "Аліса в Країні чудес" номінувалася на "Оскар" і "Золотого лева" Венеціанського кінофестивалю.

Захопила читачів історія написання книги «Аліса в Країні Див», так як виникла вона під впливом реальних подій та реальних людей. До задуму написати «Алісу в Країні Див» автора підштовхнув випадок на прогулянці. 4 липня 1862 р. професор Доджсон вирушив кататися човном у товаристві дочок декана свого коледжу. Серед трьох дівчат була десятирічна Аліса. Вона звернулася до професора з проханням розповісти казку. І Доджсон тут-таки вигадав історію про те, як сама Аліса нібито потрапила до підземної країни, де з нею трапилося чимало незвичайного. Повернувшись додому, Доджсон занотував у блокноті основний сюжет казки. А вже за три роки видав її під назвою «Аліса в Країні Див», підписавши псевдонімом Льюїс Керрол.

На заході ми спробували створити чудеса своїми руками. Діти познайомилися з таким видом творчості, як скрапбукінг - Скрапбукінг - один з видів декоративно-прикладного мистецтва, сенс якого - красиве, оригінальне оформлення предметів особистого характеру. Це можуть бути фотографії та фотоальбоми, малюнки, вирізки з газет і будь-які приємні дрібниці. При цьому використовуються найрізноманітніші матеріали: декоративний папір, намистинки, стрази, стрічки, мережива, квіточки, дерев'яні та металеві предмети.

В даному випадку, ми вирішили оформити коробочку, яку можна використовувати для зберігання заколок, біжутерії, листівок, малюнків та інших дрібничок, яких завжди багато у кожної дівчинки. Юні читачки з захопленням ділилися один з одним, які речі вони будуть зберігати в цих коробочках.

Наостанок ми переглянули мультфільм «Аліса в Країні Див»

Це якраз той мультфільм, який хочеться переглядати мільйони разів, відволікаючись від власних проблем і занурюючись в безтурботність і дитинство!

Нові надходження
Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua