Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Рік починається з презентацій

22.01.2017

Рік починається з презентацій

Ось, що пише у передмові до цієї добірки один з її редакторів, член Конгресу літераторів України, письменник із Бахмута Віктор Шендрик: «Мені, мешканцю Донбасу, в цій книзі знайомі не тільки географічні назви. Я бачив колони бронетехніки, що йшли до лінії фронту, я бачив бійців, без будь-яких порядків, які вийшли (відступили, побігли, врятувались) з-під Дебальцева… Усі його «військові» оповідання написані від першої особи, але, що цікаво, в кожному наступному на читача чекає вже новий герой-оповідач… Але головний зловісний персонаж Автора – це Війна, яка якщо й не вбиває людину, то вбиває в ній все людське. Останньому можна запобігти, і – я зрозумів це так – саме про це написана книга».

Тож ця книга – сувора правда від тих, хто захищає Батьківщину на передньому краї. Правда від очевидця и учасника подій, яким власне і є сам автор. Він – боєць одного з українських добробатів, служив на Сході України 2014-2015 роках, був на передовій, виконував надважливі завдання. І хоч зараз комісований після поранення, ховається під псевдонімом «Разрыв Непрерывности». Поки що, з міркувань безпеки, його прізвище називати не можна, тільки ім’я – Віктор.

Та замість нього читали уголос уривки з книги друзі – видавець і поет Олег Федоров, вінницька поетеса Юлія Веприцька, доктор культурології, професор Університету ім. Драгоманова, поет і волонтер Євгенія Більченко, поет Олег Максименко (останній, до речі, опікується проектом творчої підтримки поранених українських військових, що одужують у київському військовому шпиталі – організовує концерти, літературні читання). А у маленьких перервах – пісні на громадянську та військову тематику від авторів-виконавців: Юрія Євсеєва, Олександра Музики, Євгенії Зінчук, Дмитра Нікішина.

Гостями вечора стали члени літературного об’єднання «КиївПОЕТажний», читачі бібліотеки, приїхав також невеликий творчий десант з Вінниці.

Гарно відкрили новий сезон, правильно.

Нові надходження
Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua