Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Поетична вечірка з ароматом чаю "Поезія - відлуння душі"

15.12.2016

Поетична вечірка з ароматом чаю "Поезія - відлуння душі"

Свою поезію відома поетеса Надія Семена черпає з навколишнього світу, природи, людських взаємин, тому й приймали читачі авторку тепло, душевно, адже кожен присутній відчув в цих віршах щось близьке для себе. А ще вірші Надії Семени покладено на музику і використані у музичних кліпах, які присутні мали змогу переглянути.

У виконанні поетеси прозвучали гуморески, сюжети яких дуже близькі і знайомі кожному. Пані Надія подарувала бібліотеці збірку "Блискавки веселі" з автографом! Тож приходьте, читайте!

Під "чашечку чаю" прийшлися до смаку і виступ читача Г.І. Ковиженка, який, як і завжди, неперевершено читав Єсеніна і Пушкіна. Інші читачі також мали змогу продемонструвати чудову пам'ять та літературний смак під час власних виступів.

Наповнення літературного вечора змінилося, коли було згадано бувальщини та гуморески. Бібліотекарі та читачі наче повернули собі дитинство та молодість. Ярослава Ярмоленко на прохання гостей заходу виконала романс, а В.І. Жариков зіграв відомі мелодії на фортепіано. Читачі ж підспівували.

Так непомітно промайнули дві години, та гості заходу не хотіли розходитися. Тож прийняли рішення, яке давно вже мріяли в бібліотеці - започаткувати гурток поезії та збиратися частіше.

Нові надходження
Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua