Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Бібліодесант" до Центру у справах сім’ї та жінок Шевченківського району

07.12.2016

"Бібліодесант" до Центру у справах сім’ї та жінок Шевченківського району

"Мій улюблений світ – без насильства, без жорстокості, болю і зла, де народом заспівана пісня містить тільки хороші слова" – таку просту, але дуже важливу кожному думку бібліотекарі хотіли донести всім присутнім на заході, підготувавши книжкову виставку з фонду бібліотеки.

Акція “16 днів проти насильства”, яка щорічно стартує 25 листопада і триває до 10 грудня спрямована активізувати зусилля сотень державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. Дати акції символічні, адже 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Розпочала захід керівник Центру у справах сім’ї та жінок Людмила Лебедєва, яка розповіла про саму Акцію та навела статистику щодо насильства в Україні і світі. Учасники заходу були приголомшені інформацією щодо насильства в українських сім'ях, яку почули від представника Шевченківського районного відділку поліції. Кваліфіковані юрист і психолог розповіли, куди звертатись за допомогою, якщо факт насильства відбувся, і які покарання понесе людина, що його скоїла. Далі відбулася театралізована вистава студентів КНУКіМ, яка нікого не залишила байдужим, адже актори, зображуючи жертв насильства, відтворили настільки правдиво життєві ситуації, що аудиторія спочатку подумала, що перед ними й справді жертви.

В результаті обговорення та короткого диспуту, всі зійшлися на одній думці: чи бути нашому особистому життю яскравим – залежить тільки від нас!

Нові надходження
Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua