Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Година слави "Право на Гідність і Свободу"

23.11.2016

Година слави "Право на Гідність і Свободу"

Революція Гідності, третю річницю якої ми відмічаємо в ці дні, назавжди залишала слід у серці кожного українця. Численна аудиторія різного віку: учні 8 і 11 класів школи №28 та дорослі зібралася в читальній залі, аби з шаною згадати події Майдану, віддати данину пам'яті відданим життям наших співвітчизників.

Про свою книжку "Євромайдан. Звичайні герої" розповіла Наталя Гук. Це збірка розповідей про звичайних і водночас неймовірних людей, які створили революцію 2013 – 2014 років. Книжка присвячується кожному патріоту, який брав участь в доленосних подіях і продовжує виявляти активну громадянську позицію.

До розмови про майданівців, простих людей, які на той момент не вважали себе героями, долучився Олександр Беккер. Маленькі і великі добрі справи, щоденний героїзм, сміливість, прагнення бути корисними - всі ці риси роблять їх героями, і цей вклад дійсно був незамінним. Більшість з них нині не полишили волонтерську діяльність, деякі несуть службу в АТО. Гість розповів, що зараз працює над збором та впорядкуванням історій з Майдану та постмайданівського періоду.

Нікого не залишила байдужим розповідь Ірини Базикіної. Ця тендітна жінка, з виду схожа на підлітка, пройшла весь Майдан в медичній службі, мала контузію, по його завершенні займалася збором медикаментів та різних необхідностей на передову, а коли вже не сила було спостерігати за подіями з Києва, записалася добровольцем в медичну службу батальйону "Айдар". Зараз вона повернулася до своєї родини і є волонтером. В своїй розповіді гостя заходу не могла оминути події на сході України, і читачі затамувавши подих, слухали історії – і повсякденні, і героїчні, і десь моторошні.

А Олексій Бродовський, волонтер, з яким тісно співпрацює бібліотека, розповів про свої проекти та дав читачам поради й настанови, як важливо бути справжнім патріотом, що наша Україна – незламна, що за нами – Правда і Бог.

Звичайно ж, по завершенні у молоді виникло багато запитань, особливо, як можна допомогти в ситуації, яка склалася в Україні. Волонтери в своїх порадах були одностайні: головне завдання зараз – навчатися, аби в майбутньому використати свої знання на благо країни. А ще – робити щодня добрі справи, наприклад, плести маскувальні сітки чи малювати малюнки для військових, або допомагати в притулку для тварин.

Завершилася зустріч словами:

Буде колоситись хліб.
Будуть сміятись діти.
Буде жити Україна.
Слава Україні! Героям слава!!!

Нові надходження
Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua