Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
День незалежності Польщі

11.11.2016

День незалежності Польщі

На урочистості завітали представники польських товариств та організацій, громадськість міста та учні Приватної Лінгвістичної гімназії. Перед початком заходу пролунали державні гімни Польщі й України.

Ведучою вечора була Ірена Гільова, Президент Київського польського культурно-освітнього товариства ім. Адама Міцкевича», яке вже багато років плідно співпрацює з бібліотекою.

З вітальними словами до присутніх звернулися: завідуюча бібліотекою ім. Адама Міцкевича - Тетяна Павлівна Йовхоміщ, яка в своєму виступі привітала присутніх з Днем Незалежності Польщі та презентувала виставку «Історія Польщі: від найдавніших часів до сьогодення», та Генеральний консул Посольства Польщі - Томаш Роман Дедерко, який у своєму виступі згадав історичні віхи становлення незалежності держави та значення цього свята для кожного поляка.

Під час заходу учнями Приватної Лінгвістичної гімназії було представлено літературно-музичну композицію «Роль представників польської науки, культури, мистецтва в становлення Незалежності Польщі».

Високий гість, ознайомившись під час оглядової екскурсії з роботою бібліотеки, висловив своє захоплення унікальністю фондів і високим фаховим рівнем співробітників бібліотеки, та з великим задоволенням працівників бібліотеки ім. А.Міцкевича став її читачем.

Наприкінці зустрічі Генеральний консул Посольства Польщі - Томаш Роман Дедерко висловив подяку українським організаторам зустрічі за високий професіоналізм і теплий прийом та наголосив на готовності польської сторони й в подальшому підтримувати ініціативи України у сфері культурного співробітництва. За його словами, це має стати новим позитивним кроком у подальший розвиток взаємовідносин Польщі та України та зміцненню культурних зв’язків між двома країнами.

Нові надходження
Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua