Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Робота для справжніх чоловіків

11.11.2016

Робота для справжніх чоловіків

Усі учасники заходу в майбутньому бачать себе успішними. А щоб мрії здійснювались, треба поєднати свої зацікавлення і здібності, бо від цього великою мірою залежить, на скільки учні зможуть самореалізуватися в житті.

У світі сьогодні існує понад 40 тисяч професій і спеціальностей. Але їх кількість під впливом розвитку науково-технічного прогресу постійно змінюється. Вважається, що протягом 10 років зникає близько 5 000 професій і стільки ж виникає нових. За деякими підрахунками ще 30 років тому половини сучасних професій не існувало. Яка ж формула вибору професії? Про це йшлося у виступі психолога Центру зайнятості Ірини Ларіної.

Наш захід присвячений військовим професіям. У цей непростий для України та її Збройних Сил час у суспільстві спостерігається зміцнення авторитету військової служби. Збройні сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні. Солдат на посаді стрільця, що несе службу поза зоною АТО, отримує щомісяця не менше 7 000 гривень. Залежно від посади, звання, терміну проходження служби, кваліфікації ця сума збільшується.

Про те, де здобути військові знання, виші та училища розповів у своєму виступі заступник військового комісара Шевченківського району м. Києва, підполковник Тісовський Михайло Миколайович. Зупинився він і на питанні служби за контрактом в Збройних силах України, вказавши її переваги і перспективи. Усі громадяни України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, повинні звернутися до військового комісаріату за місцем проживання (реєстрації), в якому кандидат може ознайомитися з переліком вакантних посад та підібрати посаду (обрати майбутню професію).

Курсанти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Максим Горностай та Аліна Ворошиліна розповіли та показали фільм про свій учбовий заклад, що розташований по бульвару Шевченка, 56. Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою дає не лише середню і спеціальну освіту, а й загартовує молодь і наділяє певними військовими знаннями.

Учні з увагою слухали своїх ровесників. Можливо, комусь із них припала до душі професія військового.

Джерело

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua