Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Зустріч з поетом і письменником Володимиром Шовкошитним

25.10.2016

Зустріч з поетом і письменником Володимиром Шовкошитним

Та коли за дніпровськими порогами згуртувалися волелюбні чоловіки, створивши там Січ, свято Покрови змінило свою ознаку й отримало назву Козацька Покрова. Дотримуються звичаїв січовиків і сучасні українські воїни, яким іноді ціною власного життя доводиться боронити Батьківщину.

У жовтні 2014 року директор Українського інституту національної пам'яті запропонував замість Дня захисника Вітчизни, відзначати День захисника України саме на Свято Покрови, мотивуючи це історичною традицією вшанування українського війська у цей день.

З метою вшанування традицій 25 жовтня в бібліотеці ім. О.Теліги пройшла історична зустріч-урок з поетом, українським патріотом, автором низки збірок поезії, прози, публіцистики, наукових статей, кіносценаріїв Володимиром Шовкошитним, присвячений Дню захисника України.

Пан Володимир – інженер-теплоенергетик, безпосередній учасник усіх подій, які розгорталися після аварії на ЧАЕС. Свої перші вірші київський поет і політик написав на респіраторах: з 1978 до 1987 року він був оператором, начальником зміни, керівником групи ліквідації хімічного цеху Чорнобильської АЕС. На сьогодні він – голова Координаційної Ради міжнародної організації «Союз Чорнобиль».

Знайомство із талановитим київським поетом і письменником, із його творами органічно перепліталося з вражаючими розповідями про зустрічі з відомими людьми, роздумами про наші витоки, мову, національну ідею, національні інтереси, розвиток нації. Лейтмотивом зустрічі стали слова гостя: «Найпотужніша енергія – енергія віри. Вірмо в те, що робимо, вірмо в Україну». Були прочитані прекрасні зразки патріотичної лірики («Я – Українець!», «Кров – свята», «Українка» та ін.), яка закликає всіх не залишатися байдужим до долі держави.

Зустріч із самобутнім письменником та поетом Володимиром Шовкошитним допомогла присутнім у формуванні власної громадянської позиції, світоглядних уявлень, естетичних смаків та уподобань.

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua