Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Новини
20182017201620152014201320122011201020092008
Зустріч з поетом і письменником Володимиром Шовкошитним

25.10.2016

Зустріч з поетом і письменником Володимиром Шовкошитним

Та коли за дніпровськими порогами згуртувалися волелюбні чоловіки, створивши там Січ, свято Покрови змінило свою ознаку й отримало назву Козацька Покрова. Дотримуються звичаїв січовиків і сучасні українські воїни, яким іноді ціною власного життя доводиться боронити Батьківщину.

У жовтні 2014 року директор Українського інституту національної пам'яті запропонував замість Дня захисника Вітчизни, відзначати День захисника України саме на Свято Покрови, мотивуючи це історичною традицією вшанування українського війська у цей день.

З метою вшанування традицій 25 жовтня в бібліотеці ім. О.Теліги пройшла історична зустріч-урок з поетом, українським патріотом, автором низки збірок поезії, прози, публіцистики, наукових статей, кіносценаріїв Володимиром Шовкошитним, присвячений Дню захисника України.

Пан Володимир – інженер-теплоенергетик, безпосередній учасник усіх подій, які розгорталися після аварії на ЧАЕС. Свої перші вірші київський поет і політик написав на респіраторах: з 1978 до 1987 року він був оператором, начальником зміни, керівником групи ліквідації хімічного цеху Чорнобильської АЕС. На сьогодні він – голова Координаційної Ради міжнародної організації «Союз Чорнобиль».

Знайомство із талановитим київським поетом і письменником, із його творами органічно перепліталося з вражаючими розповідями про зустрічі з відомими людьми, роздумами про наші витоки, мову, національну ідею, національні інтереси, розвиток нації. Лейтмотивом зустрічі стали слова гостя: «Найпотужніша енергія – енергія віри. Вірмо в те, що робимо, вірмо в Україну». Були прочитані прекрасні зразки патріотичної лірики («Я – Українець!», «Кров – свята», «Українка» та ін.), яка закликає всіх не залишатися байдужим до долі держави.

Зустріч із самобутнім письменником та поетом Володимиром Шовкошитним допомогла присутнім у формуванні власної громадянської позиції, світоглядних уявлень, естетичних смаків та уподобань.

Нові надходження
Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua