Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Презентація книги Тамари Альохіної "Сад як Всесвіт" в бібліотеці

19.10.2016

Презентація книги Тамари Альохіної "Сад як Всесвіт" в бібліотеці

Тамара Альохіна – невгамовний творчий діяч: режисер драматичного театру, літературний редактор журналу, викладач мови, літератури та історії мистецтва з тридцятирічним стажем. Крім того, вона пише розповіді, казки, п’єси, вірші та есе для дітей і дорослих. А головне, за що б вона не бралась – вона робить це із неабияким задоволенням та радістю. Саме радість намагається вона пробудити в кожному, звертаючись до людей: спочатку через книги, потім – через аудіокниги.

Учні 4-х класів санаторної школи-інтернату №20 затамувавши подих, дізнавалися про те, як сформувати позитивне мислення; як насправді відкрити дар Творця власного життя; що дар цей закладений в кожного. А справді! Як же радіти життю, сприймаючи кожен день, як подарунок? На ці та багато інших питань Тамара Альохіна давала свої власні винахідливі і дуже цікаві рекомендації.

Мудрі добрі вірші, казки, притчі життєрадісної письменниці – це своєрідні вітаміни, які допоможуть і малим і дорослим сформувати навик – звичку мислити позитивно і фокусуватися на хорошому. Вони допоможуть розкрити таланти і зарядити на успіх з поновленою системою цінностей на все життя. Але попрацювати прийдеться кожному! Адже тут без щоденних тренувань не обійтися.

Так для дітей розпочалося знайомство з веселим навчанням у Школі Успіху і Розвитку, де замість вступних іспитів розповідали казки, а на згадку дарували книги із автографом письменниці.

«Сад як Всесвіт» - це збірка есе, що написані під враженням прогулянок у Ботанічному саду. На зустрічі Тамара Альохіна запросила всіх присутніх до загальної прогулянки по фантазійним куточкам саду. Адже хто може показати, як помічати чарівництва, що живуть поряд з нами?..

Під посмішки дітлахів та під музику, створену Сергієм Альохіним – дизайнером та композитором, - чарівний голос занурював слухачів у дивовижні світи, де можна почути власне сором’язливе бажання і самім створювати твори. Так на дітлахів подіяли есе «Сад як Всесвіт» та аудіокнига «Пір’їнка».

Вони закликали учнів до єдиного: відкритися собі, дозволити собі мріяти. А далі – можна навіть спробувати сили у співпраці із самою письменницею. Адже вона із радістю розміщує дитячі оповідання та малюнки на своєму сайті.

Головне - ставити перед собою високі цілі. Бо, чим вище мета, тим краще шлях, що веде до неї.

Нові надходження
Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua