Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Творча зустріч-бесіда  «Сучасне мистецтво» і презентація картин художника Едуарда Межула.

18.10.2016

Творча зустріч-бесіда «Сучасне мистецтво» і презентація картин художника Едуарда Межула.

Першим учителем пана Едуарда був його дід - імпресіоніст, майстер пейзажу. Ілля Нісонович Штільман 30 років керував пейзажною майстернею Київської академії мистецтв, залишив після себе багато живописних праць. Його картини донині прикрашають кращі музеї України та урядові приміщення.

Наслідуючи творчому напряму діда в живопису – реалізм в імпресіоністичній трактовці, Едуард пішов своїм шляхом. Академічний фах пана Едуарда – графіка. Художник познайомив дітей із власним стилем малювання, презентувавши свої полотна на виставці в приміщенні бібліотеки.

Едуард Межул є учасником виставок митців Києва, всеукраїнських та 7 персональних виставок, починаючи з 1983 року. Творчі досягнення художника не залишають байдужими нікого, хто має вдачу познайомитися з картинами. Різнобарвні кольори, поєднання світла і тіні, звертаються до тієї частини душі, яка не змінюється в людині з розвитком технологій і введенням тайм-менеджменту. Картини автора умиротворяють і дарують спокій. Такий недозволений і недосяжний в наш хаотичний і стрімкий час.

На зустрічі з учнями дев’ятих класів гімназії №48, Едуард Межул розповідав про шлях становлення українського образотворчого мистецтва, починаючи з довоєнних років до сьогодення. В ході розповіді він також демонстрував слайди з фоторепродукціями картин свого іменитого діда.

Художні твори різних періодів відображалися на екрані. Учні наче здійснили мандрівку у часі! Вони уважно занотовували тезисні моменти розповіді: тонкощі малювання, мистецькі цікавинки.

Розповідь була підкріплена знайомством учнів з книжками про творчість українських художників та основи техніки малювання: як правильно зобразити пропорції людського обличчя? Що таке «пленер»? Діти змогли переконатися в тому, що мистецтво - не світ ілюзій для обраних, а існуюча школа під керівництвом досвідчених і талановитих викладачів. І цілковито у кожного, хто відчуває в собі «іскру малювати» - є можливість навчатися у сучасній школі мистецтв.

Нові надходження
Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua