Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Всеукраїнський день бібліотек у бібліотеці ім. С. Васильченка

30.09.2016

Всеукраїнський день бібліотек у бібліотеці ім. С. Васильченка

Під час заходу учням розповіли про форми роботи бібліотек в різних країнах, про найстаріші, найбільші на та найменші бібліотеки світу.

Серед сучасних форм цікавої масової роботи особливе місце займає квест. Квест (пошук від англ.. слова «quest») – це швидке і якісне виконання певних завдань з метою досягнення певної мети.

Цього дня у бібліотеці було проведено таку гру з учнями шостих класів. Дітей було розділено на три групи, для кожної з них підготовлено завдання.

На першому етапі, учні мали назвати твори конкретного письменника. У приміщенні бібліотеки, де відбувся квест, на стелажах, стінах, столах були розміщені цитати з улюблених книжок. У центрі зали - книжкова виставка. Діти називали автора книги відповідно до цитат.

На другому етапі учні відгадували три магічних слова. На стелажах, в книжках, на столах, в журналах, були сховані картки із завданнями та літерами. Знайшовши перше завдання, давши правильну відповідь на зрозуміле запитання на картці, гравці отримували першу літеру слова та переходили до іншого завдання. Всі запитання цілком були спрямовані та мали пряме відношення до бібліотеки. Наприклад: ряд полиць у кілька ярусів, який потрібен для зберігання книг, відділ книгозбірні, де можна брати книги додому, робочий стіл бібліотекаря, та інші.

Таким чином учні не тільки проявили кмітливість та власну думку, а ще й почали краще орієнтуватися у бібліотечному фонді. Чому саме? Тому, що на картках була і підказка, де шукати наступне завдання. В якому розділі літературіи.

Із задоволенням та інтересом, учні відгадували завдання. Наприкінці квесту на столі ведучого з’явились три ключових - магічних слова «Бібліотека», «Читач», «Книга».

Весело та корисно ми провели час з нашими читачами!

Нові надходження
Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua