Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Ми – котляревці, нам – 65!

27.09.2016

Ми – котляревці, нам – 65!

27 вересня в бібліотеці ім. І. П. Котляревського зібралася повнісінька зала гостей, аби привітати свою улюблену бібліотеку з ювілеєм. Святкове привітання від голови Шевченківського району Олега Олександровича Гаряги зачитала в.о. начальника Управління культури, тризму та охорони культурної спадщини Шевченківської РДА Алла Павлівна Брієдіс, теплі слова на адресу колективу промовила також і директор ЦБС Шевченківського району Ірина Юріївна Коновалова. Було зачитано привітання від депутата Київради О. Бродського, з яким ми тісно співпрацюємо.
На ювілей завітали викладачі і бібліотекарі шкіл мікрорайону Сирець, з якими вже багато років співпрацює бібліотека. Це школа №97 ім. О. Теліги, санаторна школа-інтернат №20, школа №28, Технічний ліцей Шевченківського району, школа №24 ім. О. Білаша, Київська середня спеціалізована музична школа ім. М. Лисенка, Державна художня середня школа ім. Тараса Шевченка, дитячі музичні школи № 21 та №26. Вітання від педагогів мала директор санаторної школи-інтернату №20 Т. В. Захожа.
Приємно було бачити на святі й установи та організації, з якими нас пов'язує тісна дружба і які спрямовують свою діяльність на благо громади міста та району. Тож до слова було запрошено колег з Державної наукової педагогічної бібліотеки ім. В. О. Сухомлинського та С. Ю. Карамаша, співробітника Державного архіву міста Києва.

Читачі – окраса й суть бібліотечного життя, тож вже традиційно відбулося їх урочисте нагородження "Дипломами Почесного читача бібліотеки імені І. П. Котляревського – 2016" в номінаціях: "Талант, дарований читачам бібліотеки", "Ні дня без бібліотеки", "Добрий друг бібліотеки" та "Чим зможе, бібліотеці допоможе". Теплі слова про бібліотеку промовив один з номінантів - художник Микола Мудрий, подарована ним картина тепер прикрашатиме бібліотеку.

В цей день читачі, гості подарували багато подарунків, особливо цінні для бібліотеки це, звичайно ж, книги. А бібліотека теж приготувала для гостей подарунок - для них співав народний художній колектив хор “Зірниця” (художній керівник – заслужений вчитель України Павло Мережин, хормейстер – Олена Мережина) – лауреат та дипломант багатьох міжнародних фестивалів, який дав більше 2000 концертів у 200 містах України, у 19 країнах Європи та вокальний ансамбль “Зірнички” (керівник – відмінник освіти України Ірина Косенко) – лауреат та дипломант Всеукраїнських, міських фестивалів – конкурсів. Читачі були в захваті від виступу цих колективів, особливо розчулили малюки "Зірнички".

Після концерту святкування продовжилося. Читачі та гості взяли участь в безпрограшній лотереї, зробили фото на згадку з безліччю прикольних аксесуарів в нашій фото - зоні, помилувалися виставкою робіт наших талановитих читачів з гуртка "Чарівне дозвілля" та випили чаю з солодощами, приготовленими нами.

Свято пройшло на славу! І ми дуже вдячні всім – всім , хто до нас завітав і привітав!

Нові надходження
Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua