Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Достигання вітрів

23.06.2016

Достигання вітрів

Юрій Іванович протягом багатьох років був щирим другом нашої бібліотеки, неодноразово відвідував творчі заходи. Лише рік тому в цих стінах відбувся особистий творчий вечір поета, а вже на початку грудня ми з великим сумом сприйняли звістку про його трагічну загибель. Тож бібліотека гостинно відкрила свої двері для друзів та шанувальників Ю. Кириченка, у чиєму творчому доробку 51(!) книжка поезій, багаточисельні українські та міжнародні літературні нагороди.!

Відкрився вечір дуже символічно, із показу документального фільму «Чуття Вітчизни», знятому до 20-річчя Незалежності України на вірші Ю. Кириченка та за його участі. Незважаючи на те, що пройшло вже п’ять років, вірші щирого поета-громадянина, вірного сина своєї країни не втратили своєї актуальності, адже в них – любов до рідної землі, тривоги за її майбутнє, уклін тим, хто відстоював її право на свободу та незалежність. Після фільму присутні вшанували пам’ять Юрія Івановича хвилиною мовчання.

Про життя поета розповідала його дружина і біограф, журналіст Галина Кириченко. Вона ж читала вірші, поеми та балади майстра. Ми змогли сповна відчути вишуканість та справжню красу українського віршованого слова – про це у зверненнях до гостей говорили і професор-філолог Володимир Шевченко, і головний редактор альманаху «Синь апельсина» Ольга Соколова. Кожен з них підкріплював свої слова чудовими рядками Юрія Кириченка.

Нові надходження
Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua