Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Достигання вітрів

23.06.2016

Достигання вітрів

Юрій Іванович протягом багатьох років був щирим другом нашої бібліотеки, неодноразово відвідував творчі заходи. Лише рік тому в цих стінах відбувся особистий творчий вечір поета, а вже на початку грудня ми з великим сумом сприйняли звістку про його трагічну загибель. Тож бібліотека гостинно відкрила свої двері для друзів та шанувальників Ю. Кириченка, у чиєму творчому доробку 51(!) книжка поезій, багаточисельні українські та міжнародні літературні нагороди.!

Відкрився вечір дуже символічно, із показу документального фільму «Чуття Вітчизни», знятому до 20-річчя Незалежності України на вірші Ю. Кириченка та за його участі. Незважаючи на те, що пройшло вже п’ять років, вірші щирого поета-громадянина, вірного сина своєї країни не втратили своєї актуальності, адже в них – любов до рідної землі, тривоги за її майбутнє, уклін тим, хто відстоював її право на свободу та незалежність. Після фільму присутні вшанували пам’ять Юрія Івановича хвилиною мовчання.

Про життя поета розповідала його дружина і біограф, журналіст Галина Кириченко. Вона ж читала вірші, поеми та балади майстра. Ми змогли сповна відчути вишуканість та справжню красу українського віршованого слова – про це у зверненнях до гостей говорили і професор-філолог Володимир Шевченко, і головний редактор альманаху «Синь апельсина» Ольга Соколова. Кожен з них підкріплював свої слова чудовими рядками Юрія Кириченка.

Нові надходження
Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua