Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Україна Speaking

31.05.2016

Україна Speaking

Проект пройшов в рамках кампанії «Україна Speaking», а координацію здійснила команда GoGlobalі та Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні. 
 
Урок пройшов за регламентом, в прекрасній атмосфері, цікаво та позитивно. Всі учасники активно спілкувалися англійською, вивчаючи досить корисну конструкцію «Would rather».

Учасників при вході зустрічав «англійський джентльмен», який додав всім настрою і охоче брав участь у фотосесіях присутніх. А вони були різного віку: найстаршому – 79 років, а наймолодшому – 14.

Під керівництвом лідера уроку, Галини Гнатівни Шимановської, о 13:20 разом з усією Україною в бібліотеці розпочався урок. А далі все за планом: обговорення в групах і відповіді на запитання, що містять цей вираз, практика, тест з використанням запропонованого виразу.

Нас дуже порадував той факт, що більшість учасників активно і правильно відповідали на запитання, особливо група пенсіонерів-студентів «університету третього віку», а також наймолодший учасник.

А на останнє запитання уроку «Чи Вам би більше хотілося жити там, де Ви живете зараз, чи десь іще?» всі відповіли на гарній англійській, що хочуть жити в рідній, мирній та багатій Україні, а також подорожувати по світу.

Урок закінчився фразою: «Ukraine speak English!», яку учні вигукнули в унісон. На завершення заходу групове фото, а далі знайомство всіх присутніх з куточком, що організований у вестибюлі бібліотеки до року англійської мови. 

Залишилось переслати всі матеріали організаторам проекту і чекати відповіді, на таке хвилююче для всіх запитання: «Чи встановлено нашою державою новий рекорд?». Ми віримо, що це так, і горді тим, що і ми долучились до творення української історії.

Джерело

Нові надходження
Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua