Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Протидія торгівлі людьми: правила безпечної поведінки

17.05.2016

Протидія торгівлі людьми: правила безпечної поведінки

Торгівля людьми – злочин, який карається Законом України (ст. 149 Кримінального кодексу України).

Присутні на заході педагоги-організатори СШ району мали можливість отримати корисну та цікаву інформацію про те, як вберегтися від небезпеки за кордоном, як під час виїзду на навчання чи роботу, так і під час шлюбу з іноземцем. Ведучою круглого столу стала юрист ГО «Ла Страда-Україна» Ганна Саєнко.

Міжнародний фонд «Walk Free» (Іди вільним), який займається питаннями сучасного невільництва у всіх його формах, оприлюднив черговий «Глобальний індекс рабства». У цьому щорічному дослідженні експерти фонду аналізують, скільки людей у світі загалом і в кожній країні зокрема живуть в невільницьких умовах. Згідно з останніми даними, загалом на планеті сьогодні 29,8 мільйона людей можна кваліфікувати як невільників. І мешкають вони, зокрема, й в Україні.

Учасники заходу мали змогу не тільки прослухати корисну інформацію, переглянути мультимедійну презентацію, але і закріпити набуті знання під час роботи в групах. Педагоги обговорили такі ситуації: «Якщо ви їдете працювати за кордон, «Плануєте вийти заміж за іноземця» та інші.
Також цікавими були вправи, однією із них стала вправа «Історія». Учасники круглого столу розділились на три команди. Кожна команда отримала історію, яку потрібно було опрацювати і визначити: форми експлуатації людини, постраждалу особу, вербувальника, причини потрапляння в ситуацію, правила безпечної поведінки та інше.

Захід відбувся за участю старшого наукового співробітника Інституту проблем виховання НАР України Т. Тарасової, яка вручила грамоти переможцям різних конкурсів шкіл району.

Кожен учасник отримав «Корисні поради» про консультації, які можна отримати на Національній гарячій лінії з питань запобігання торгівлі людьми, з метою продовження цієї роботи в своїх шкільних колективах та серед знайомих і близьких.

Джерело

Нові надходження
Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua