Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Протидія торгівлі людьми: правила безпечної поведінки

17.05.2016

Протидія торгівлі людьми: правила безпечної поведінки

Торгівля людьми – злочин, який карається Законом України (ст. 149 Кримінального кодексу України).

Присутні на заході педагоги-організатори СШ району мали можливість отримати корисну та цікаву інформацію про те, як вберегтися від небезпеки за кордоном, як під час виїзду на навчання чи роботу, так і під час шлюбу з іноземцем. Ведучою круглого столу стала юрист ГО «Ла Страда-Україна» Ганна Саєнко.

Міжнародний фонд «Walk Free» (Іди вільним), який займається питаннями сучасного невільництва у всіх його формах, оприлюднив черговий «Глобальний індекс рабства». У цьому щорічному дослідженні експерти фонду аналізують, скільки людей у світі загалом і в кожній країні зокрема живуть в невільницьких умовах. Згідно з останніми даними, загалом на планеті сьогодні 29,8 мільйона людей можна кваліфікувати як невільників. І мешкають вони, зокрема, й в Україні.

Учасники заходу мали змогу не тільки прослухати корисну інформацію, переглянути мультимедійну презентацію, але і закріпити набуті знання під час роботи в групах. Педагоги обговорили такі ситуації: «Якщо ви їдете працювати за кордон, «Плануєте вийти заміж за іноземця» та інші.
Також цікавими були вправи, однією із них стала вправа «Історія». Учасники круглого столу розділились на три команди. Кожна команда отримала історію, яку потрібно було опрацювати і визначити: форми експлуатації людини, постраждалу особу, вербувальника, причини потрапляння в ситуацію, правила безпечної поведінки та інше.

Захід відбувся за участю старшого наукового співробітника Інституту проблем виховання НАР України Т. Тарасової, яка вручила грамоти переможцям різних конкурсів шкіл району.

Кожен учасник отримав «Корисні поради» про консультації, які можна отримати на Національній гарячій лінії з питань запобігання торгівлі людьми, з метою продовження цієї роботи в своїх шкільних колективах та серед знайомих і близьких.

Джерело

Нові надходження
Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua