Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Презентація-діалог "Cучасний Ізраіль" в бібліотеці ім. О.Шварцмана

08.04.2016

Презентація-діалог "Cучасний Ізраіль" в бібліотеці ім. О.Шварцмана

От замысла к жизни», що вийшла друком у березні цього року в київському видавництві «Самміт-Книга», за висловом професора Тель-Авівського університету, філософа Йосипа Агассі, «це важливий внесок в настільки насущну нині чесну й відверту розмову про наше (ізраїльське) минуле, сьогодення і майбутнє». Одна з київських презентацій книги та ще й за участі автора – професора історії Монреальського університету, публіциста, консультанта Всесвітнього банку, ОЕСР, НАТО та ЮНЕСКО з питань науки та вищої освіти Яківа Рабкіна – відбулася 7 квітня в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана.

Затишна атмосфера бібліотеки сприяла розмові автора з читачами та невимушеному діалогу та обміну думками. Основні питання до гостя стосувалися витоків (засновників) сіонізму, сучасним проблемам, які постають і перед Ізраїлем, і перед єврейськими громадами по всьому світу. Не обійшлося без теми 75-ї річниці трагедії у Бабиному Ярі та загалом Катастрофи, яку починали цього року на зустрічах з академіками С. Комісаренком та І. Трахтенбергом. От чому, наприклад, у світі більше говорять (і знають) про польський Аушвіц (Освенцим), аніж про Бабин Яр? А от Яківу Рабкіну саме його життя нагадує про київську трагедію, адже народився він хоча й на 4 роки пізніше тих подій (1945-го), але саме 29 вересня, у день початку масових розстрілів.

Серед тих, хто ставив питання автору були відомий київський журналіст та письменник Валерій Дружбинський, журналіст газети «Єврейські вісті» Дмитро Червинський, лікар, активний діяч польської діаспори Євген Дейнека, члени єврейської громади та співробітники бібліотеки.

На останок Яків залишим нам свій автограф у книзі почесних гостей бібліотеки: «Було цікаво, затишно і тепло спілкуватись з читачами бібліотеки, розповідати їм про свої книгу та відповідати на мудрі запитання. Дуже радий, що існує цей осередок культури, знань і людського спілкування. Успіхів!»

Нові надходження
Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua