Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Презентація-діалог "Cучасний Ізраіль" в бібліотеці ім. О.Шварцмана

08.04.2016

Презентація-діалог "Cучасний Ізраіль" в бібліотеці ім. О.Шварцмана

От замысла к жизни», що вийшла друком у березні цього року в київському видавництві «Самміт-Книга», за висловом професора Тель-Авівського університету, філософа Йосипа Агассі, «це важливий внесок в настільки насущну нині чесну й відверту розмову про наше (ізраїльське) минуле, сьогодення і майбутнє». Одна з київських презентацій книги та ще й за участі автора – професора історії Монреальського університету, публіциста, консультанта Всесвітнього банку, ОЕСР, НАТО та ЮНЕСКО з питань науки та вищої освіти Яківа Рабкіна – відбулася 7 квітня в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана.

Затишна атмосфера бібліотеки сприяла розмові автора з читачами та невимушеному діалогу та обміну думками. Основні питання до гостя стосувалися витоків (засновників) сіонізму, сучасним проблемам, які постають і перед Ізраїлем, і перед єврейськими громадами по всьому світу. Не обійшлося без теми 75-ї річниці трагедії у Бабиному Ярі та загалом Катастрофи, яку починали цього року на зустрічах з академіками С. Комісаренком та І. Трахтенбергом. От чому, наприклад, у світі більше говорять (і знають) про польський Аушвіц (Освенцим), аніж про Бабин Яр? А от Яківу Рабкіну саме його життя нагадує про київську трагедію, адже народився він хоча й на 4 роки пізніше тих подій (1945-го), але саме 29 вересня, у день початку масових розстрілів.

Серед тих, хто ставив питання автору були відомий київський журналіст та письменник Валерій Дружбинський, журналіст газети «Єврейські вісті» Дмитро Червинський, лікар, активний діяч польської діаспори Євген Дейнека, члени єврейської громади та співробітники бібліотеки.

На останок Яків залишим нам свій автограф у книзі почесних гостей бібліотеки: «Було цікаво, затишно і тепло спілкуватись з читачами бібліотеки, розповідати їм про свої книгу та відповідати на мудрі запитання. Дуже радий, що існує цей осередок культури, знань і людського спілкування. Успіхів!»

Нові надходження
Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua