Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Сучасна українська культура як канал комунікації та формування світогляду в бібліотеці ім. М.Костомарова

30.03.2016

Сучасна українська культура як канал комунікації та формування світогляду в бібліотеці ім. М.Костомарова

Про стан і місце в суспільстві нинішньої української культури розповіли ведучі - директор компанії PR-Prime, засновник і власник видавництва «Кальварія» Петро Мацкевич та Ксенія Мацкевич - керуючий партнер компанії PR-Prime, координатор PR-Space Congress, головний редактор часопису «Театральна пектораль».

Гостями заходу стали студенти університету ім. М.Драгоманова, факультет психології та соціальних комунікацій.

Коли говоримо про місце культури в Україні, то ми мимоволі вживаємо культуру в європейському розумінні, але забуваємо при тому, що говоримо про реальність пострадянську, де культура знищена як явище.

Тому в Україні зараз становище культури надзвичайно складне. З одного боку, існує цей ідеальний вимір, інтуїтивний вимір самої культури, яка за своїми масивами, за своїм наповненням цілком може бути вписана в європейську перспективу.

Подій і фактів в Україні сьогодні більш ніж досить. Вони захоплюють широкі чи зовсім вузькі кола громадськості, залишаються в пам’яті багатьох людей або непомітно зникають у часі. Вихід у світ нових книг, виставки полотен, концерти, вистави в театрах – усе це робить світ людей барвистішим, змістовнішим, цікавішим.

Петро та Ксенія Мацкевич охарактеризували стан сучасної української літератури, ознайомили з найкращими актуальними її здобутками. Адже читання і письмо є в інформаційному суспільстві основними чинниками культури.

Були також представлені новинки видавництва «Кальварія».
Серед них: «Вакансія для диктатора» Сергій Батурин, «Лише секунда» Олексій Геращенко, «Гра у войнушку» Баса Джанікашвілі, «Сповідь шаленого дівчиська» Джекі Колінз (доречі, ці книги вже знаходяться на полицях нашої бібліотеки) та інші.

Студенти та всі присутні отримали велике задоволення від спілкування з Ксенією та Петром Мацкевич, адже їх виступ був надзвичайно цікавим та захопливим.


Джерело

Нові надходження
Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua