Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Кардіограма душі: Сторінками пісенної поезії"

18.12.2015

"Кардіограма душі: Сторінками пісенної поезії"

Поезія – найважливіше культурне явище. Це всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими, любити, вірити, надіятись.

Українська пісенна культура − одне з найцінніших духовних надбань народу за його багатовікову історію. Вона посіла справді визначне місце, ставши невід’ємною складовою кращих здобутків світу.

Наш літературно-музичний альманах покликав юних кадетів, що навчаються у школі-інтераті № 23, у світ своєрідної поезії. Це подорож сторінками саме пісенної поезії, або як її ще називають – авторської пісні.
Повів у чарівний світ пісенної поезії присутніх відомий бард і композитор Ігор Якубовський. В його майстерному та душевному виконанні прозвучали пісні на слова великих поетів: Т. Шевченка, О. Олеся, Л. Костенко, Є. Маланюка, а також гостро-дошкульна, але така оптимістична авторська пісня «Тризубого Стаса».

Відзвучала остання мелодія, але довго не вщухали оплески. В душі кожного присутнього знайшли відгук славетні твори великих українських поетів, які за допомогою музики та майстра пісні Ігоря Якубоськогодопомогли зрозуміти, що і у радісні, і у сумні хвилини свого життя потрібно звертайтесь до поезії, до авторської пісні, бо саме музика та поезія завжди допомагали і допомагають нам вижити».

Книжкова виставка «Слово і доля» стала хорошим доповненням заходу, адже всі присутні мали змогу ознайомитись з книгами, які перегукуються з тематикою літературно-музичного альманаху.

Детальніше про захід дивитись тут:
http://biblio-nivki.blogspot.com/2015/12/Kardiohrama-dushi-storinkamy-pisennoi-poezii.html#more

Нові надходження
Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua