Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Три в одному»

14.12.2015

«Три в одному»

10 грудня 2015 року в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана відбувся вечір, який краще за все відповідає формулі «три в одному». Адже організаторам вдалося поєднати здавалось би зовсім різні події – єврейське свято Хануки, закриття виставки, присвяченої революційним подіям в Україні 2013-2014 рр. та виступ відомого українського музиканта Олексія Ревенка.
Як це можливо, запитаєте спросите ви? Про спільні корені Хануки та Майдану, запаливши Ханукальні свічі та побажавши присутнім «хаг самеах» - «гарного свята», розповів нам виконавчий директор Київської міської єврейської громади Анатолій Шенгайт. За словами Анатолія Петровича, більше ніж дві тисячі років тому народ Ізраїлю повстав проти законів, що забороняли йому жити за традиціями і звичаями своїх предків, вільно сповідувати свою релігію. Так само під час Революції Гідності народ України піднявся на захист своїх конституційних прав – право на слово, на справедливий суд, на гідне життя, право самому визначати долю своєї країни.
Ну а Олексій Ревенко вже давній друг і нашої бібліотеки, і Музею історичного центру міста Києва, співробітники якого створили і майже місяць представляли в бібліотеці виставку «Революція Гідності». Музикант, композитор, аранжувальник, поет та виконавець, керівник гурту «Revenko Band» - ось далеко не повний перелік того, чим займається Олексій, який разом із колегою подарував нам цього вечора свою творчість: інструментальні композиції, пісні, частина яких присвячена Майдану та навіть… дві книжки своїх поезій. А якщо додати, що концерти (до того ж, благодійні, безкоштовні!) під час Хануки – справа звична, та, навіть, традиційна, то Олекій Ревенко зробив справжній подарунок читачам на єврейське свято. Тож коло замкнулося і формула «три в одному» себе виправдала.

Відео: https://youtu.be/09TL9ut8k7o

Нові надходження
Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua