Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"Я працюю Янголом"

11.12.2015

"Я працюю Янголом"

9 грудня до бібліотеки ім. І. П. Котляревського на вечір - зустріч з волонтерами "Я працюю Янголом" прийшли учні Технічного ліцею,які мали змогу відверто і дружньо поспілкуватися з гостями заходу - лауреатом Волонтерської премії "Євромайдан SOS" Лесею Борсук - Янківською, Олексієм Бродовський та Геннадієм Єремеєвим.

Пані Леся презентувала збірку оповідань "Героям слава!", співатором якої є. Події в ній відбуваються на сході, головні герої – добровольці, молоді хлопці, які стали справжніми сучасними героями.

Старшокласники, особливо хлопці, захоплено слухали розповідь учасника АТО Геннадія про його службу сапером, про те, як виживати в умовах смертельної загрози і при цьому не втрачати почуття гумору.

А Олексій, який отримав поранення під час Майдану Гідності, розповів, як реалізує себе в волонтерській допомозі захисникам східних рубежів. Яким був наш подив, коли одна з учениць Тетянка подарувала Олексію портрет, намальований саме під час заходу - Олексій був дуже розчулений...

Незабаром новорічні свята, і бібліотека зібрала для військових подаруночки - книги, продукти, засоби гігієни, шкарпетки, ляльки–мотанки – обереги, ну і звичайно «Миколайчики».
Залишали бібліотеку всі в дуже піднесеному настрої і з відчуттям, що разом ми - сила!
Слава Україні! Героям Слава!

Нові надходження
Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua