Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
До дня 115-річчя  від дня народження Катерини Білокур

08.12.2015

До дня 115-річчя від дня народження Катерини Білокур

Саме 7 грудня 1900 року народилась Катерина Василівна Білокур в селі Богданівка Пирятинського повіту Полтавської губернії. Організатором та ведучою заходу була поетеса, композитор, співачка, член Національної спілки письменників України Надія Лаврентіївна Пукас, досить відома особистість в Україні. У творчому доробку Надії Пукас понад тридцять пісень, де вона виступає і як поет, і як композитор, і як виконавиця. У співпраці з Іваном Пустовим такі пісні як «Проскурівський вальс»,«Чорнобильський плач», «Грішна любов», «Весільне танго», «Ласкаві слова» «Говори до мене», «Афганістан» здобули любов слухачів, стали переможцями конкурсів та фестивалів. Її пісні виконують такі відомі співаки як Заслужений артист України Олександр Болгарчук, брати Гжегожевські, дует «Явір і Яворина», тріо «Камертон». Крім п'яти поетичних збірок, поетеса друкується у альманахах, журналах, на шпальтах республіканських та місцевих газет. Крім того, на заході нею були представлені фоторепродукції К.Білокур, її автопортрет. Подарунком для всіх стали пісні у виконанні Надії Пукас та солістки Національної заслуженої академічної капели України «Думка» Людмили Кульшової. У виконанні юних бандуристів музичної школи № 26 прозвучали українські музичні композиції.

На вечір було запрошено мешканців мікрорайону Татарка, які представляли на виставці свої творчі роботи - картини, вишиті бісером та нитками, написані фарбами; одяг, створений за допомогою чарівного гачка. Окрему увагу привертали роботи маленьких майстрів, наймолодшому з них 4 роки.

Працівниками бібліотеки була розгорнута книжкова виставка «А вона до малювання серцем прикипіла!», завдяки якій присутні ознайомилися з літературою про особистість, що символізує Україну, її культуру, її самобутню мистецьку душу, уособлює найвищі якості, притаманні національному ідеалові. Також на виставці було представлено альбом з репродукціями картин К.Білокур.

Захід відбувся за сприяння депутата Київради, громадського діяча, керівника об’єднання громадської організації «Європейський Центр Громадських Ініціатив» Банаса Дмитра Миколайовича.
Наприкінці зустрічі учасників виставки картин та власних виробів, роботи яких були визнані найкращими, було нагороджено почесними дипломами. Наша Татарка - чудовий історичний район, зі своєю історією, зі своїми чудовими та талановитими мешканцями.
Сподіваємось на наступні цікаві зустрічі.

Детальніше про захід дивитись на https://ru.calameo.com/read/0043655960a44c8841922

Нові надходження
Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua