Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Левко Григорович Лук'яненко - шанований гість бібліотеки ім.О.Матросова для дітей

01.12.2015

Левко Григорович Лук'яненко - шанований гість бібліотеки ім.О.Матросова для дітей

Як розповідати підліткам про голод? Щоб у їхній пам’яті лишилися не тільки крижані жахіття, а імена людей, які загинули, не зрікаючись любові до рідного. А ще – розуміння того, що солідарність, гідність і правда дають людині велику силу. Можливість для такого розуміння дала зустріч із людиною легендарної долі, патріотом нації, людиною, що є однією з найяскравіших постатей сучасної України. 27 листопада напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору бібліотека ім. О. Матросова організувала зустріч із Почесним головою Асоціації дослідження Голодоморів в Україні, Героєм України, українським дисидентом і політиком часів СРСР, громадським діячем, народним депутатом України, автором «Акту про Незалежність України», письменником– Левком Григоровичем Лук’яненком. Усі присутні: учні 8-10-х класів гімназії № 154, педагоги, працівники бібліотеки були вражені подвижницьким життям Левка Лук’яненка. Простими словами він говорив про складне. Згадав перші відчуття приязні до рідної землі, батькові розповіді про козаків, про голодомори і злидні колгоспного устрою, про несправедливість і жорстокість комуністичного ладу, що десятиліттями знедолював український народ.
Невмолимий час сплив. Левко Григорович спинив свою правдиву оповідь. Посипалися запитання: що цінуєте Ви в людях?, а що ми можемо зробити для України?..., а куди ж далі рухатись?... Напутні слова до учнів були простими і в той же час глибокими: любіть матір, батька, бабусю і дідуся, бувайте на могилах рідних, пам’ятайте про подвиги предків – із цього починається любов до України, відчуття своєї причетності до Великого народу. У подарунок від гостя бібліотека і читачі одержали книги з дарчим підписом, всі бажаючі сфотографувалися з Левком Лук’яненком.

Нові надходження
Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua