Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Вечір - зустріч «Сучасні герої України» до Дня захисника України в бібліотеці ім. І. П. Котляревського

20.10.2015

Вечір - зустріч «Сучасні герої України» до Дня захисника України в бібліотеці ім. І. П. Котляревського

Україні завжди доводилось оборонятись від нападників, і завжди знаходились герої, готові її обороняти. Захисники України - це і запорозькі козаки, і герої Крут, і воїни Другої світової війни, і сучасні герої України.
День захисника України - це свято перш за все тих, хто любить Україну, хто, забувши про страх, біль, власну безпеку, не залежно від професії і соціального стану, став на захист своєї сім’ї, домівки, держави. Кожен з цих героїв усвідомлював, що може загинути будь - якої хвилини, але в той же час знав «Якщо не я, то хто?»
На мужніх і героїчних людях тримається хистке перемир’я - на військовослужбовцях і добровольцях, на лікарях, які вертають їх до життя, на волонтерах, на яких взагалі вся армія тримається…
Наша бібліотека також долучилась до волонтерства: ми разом зі своїми читачами (дуже вдячні їм) збирали речі, медикаменти, продукти ; волонтери (та і ми допомагали) в приміщенні бібліотеки кроїли тканину для пошиття флісової форми; плели разом з читачами від малого до старого обереги - ляльки - мотанки, діти писали листи і малювали малюнки . Все це передавалося через волонтерів на передову та в шпиталі - для наших героїв, захисників.
13 жовтня до бібліотеки завітав гість - Ігор Якубовський. Це поет, автор і виконавець пісень, лауреат багатьох конкурсів і фестивалів. А ще він здійснив багато поїздок в зону АТО з виступами. Ігор Петрович не на словах знає, що діється там, на передовій, і за це його без перебільшення можна назвати сучасним героєм України. Він розповів про зустрічі з бійцями, часто під «акомпанемент» вибухів, в бліндажах і під відкритим небом, про Майдан, про пісні, народжені під впливом сьогодення, і, власне, виконував самі пісні - козацькі, волелюбні, патріотичні… Читачі, які завітали в бібліотеку - і старші люди, і юне покоління - учні Київського державного хореографічного училища та спеціалізованої школи № 24 ім. О. Білаша майже дві години не відпускали гостя, гаряче йому аплодували. А ще бажаючі могли переглянути книги про героїчну історію України на книжковій виставці «Одвічно праведні ті люди, що боронили край свій рідний».

Нові надходження
Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua