Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
"ЯБЛУЧНА СЮЇТА"

25.09.2015

"ЯБЛУЧНА СЮЇТА"

Яблуневі сади займають на Землі майже 5 мільйонів гектарів, чи не кожне друге плодове дерево – яблуня. І це не дивно, адже яблука – це справжня схованка корисних речовин. Вони містять у собі органічні кислоти, цукри, вітамін С, каротин.

Можливо, саме через це, яблука займають неабияке місце в міфології та літературі.: одинадцятим подвигом Геракла стало викрадення яблук Гесперід – чарівних золотих плодів вічної молодості. А чого варте яблуко розбрату, що привело, врешті-решт, до Троянської війни!

А ще історія Білосніжки, та й Єва, як відомо, спокусила першого чоловіка за допомогою знов-таки того ж яблука. (Мабуть, щоб Адаму було не так образливо, всевишній потім напустив на нещасний фрукт хмару шкідників, які відбирають у садоводів левову частку врожаю – до третини вирощеного).

Ми теж не могли обминути увагою цей чудовий фрунт, а тому він став темою заходу, що дістав назву "Яблучна сюїта".

В програму заходу увійшли виставка-ярмарок яблук та виробів з яблук "Яблучне асорті", смаколиками якої з радістю посмакували всі учасники заходу. Всі присутні дізнались багато цікавих фактів про цей фрукт, довідалися про їх цілющі і корисні властивості, а також послухали прекрасні вірші.

Говорячи про яблука, як же ж їх не скуштувати!? Тому всі присутні отримали в дарунок від бібліотеки цей корисний фрукт, який допоміг придбати депут Київради Костянтин Яловий.

Під кінець "Яблучної сюїти" гості взяли участь у вікторині "Ода яблуку" і продемонстрували свої знання про цей чудовий фрукт, а переможці, звичайно, отримали свої призи.

Після закінченя заходу гості ще довго не розходились: хтось хотів докладніше дізнатись у ведучої про фрукт, хтось чекав на рецепт вподобаної страви, якою пригощали бібліотекарі присутніх, а комусь просто хотілось ще трішки побути в приємній компанії і поспілкуватись про яблука і не тільки...

Детальніше про захід
http://biblio-nivki.blogspot.com/2015/09/Yabluchna-siuita.html#more

Нові надходження
Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua