Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Прогулянки улюбленим містом».

28.07.2015

«Прогулянки улюбленим містом».

Проектом передбачається використання сучасної бібліотеки як «третього простору», де працює група фахівців та впроваджує проект у життя, застосовуючи наявні бібліотечні ресурси. Адже не секрет, що бібліотеки є інформаційними скарбницями з багатими краєзнавчими фондами, що збираються роками, а бібліотечні працівники не тільки володіють інформацією і навичками до пошуку, й можуть знаходити цікаві туристичні об’єкти міста та району.
Вивчення історії рідного міста, інформаційна діяльність, культурницькі заходи, участь у міських конкурсах лежить в основі краєзнавчої діяльності бібліотек Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району Києва.
Бібліотека ім. Т. Шевченка ЦБС Шевченківського району м. Києва активно долучилася до розробки та провадження оригінальних авторських прогулянок Києвом. В результаті чого був створений культурно-мистецький маршрут «Terra Incognita у центрі Києва», який з червня 2015 року вже почав діяти, і проходить чарівною та мальовничою історичною місцевістю нашого міста – Лук’янівкою. Цей район колись був околицею Києва, а зараз став майже його центральною частиною. На сторінках історії Лук’янівки викарбувані імена письменника Степана Васильченка, композитора Миколи Леонтовича, художника Олександра Мурашка, відважного дослідника Отто Шмідта, академіка Кащенка, співця лук’янівських садів, неперевершеного майстра слова Костянтина Паустовського та багатьох інших. Перші трамваї рушили Києвом з Лук’янівського депо. В Києві завжди полюбляли гучні назви: «Київською Швейцарією» було названо місцевість, якою пролягав трамвайний маршрут схилами Реп’яхового Яру та спускався на Куренівку; «Монмартр» для своїх друзів почав створювати О. Мурашко; «Київським Єрусалимом» називалася церква Cв. Федора; «Лігво Змія Горинича» знаходиться на схилах Смородинського узвозу; територію ПАГу до цього часу називають «Дачею Хрущова».
Лук’янівка - це благодійні заклади, церкви та мечеть, затишні зелені сквери та старовинні особняки… Тут все дихає історією і не цурається ритмів сучасності.
Інформацію про проведений 19.07.2015 р. культурно-мистецький маршрут «Terra Incognita у центрі Києва» було освітлено на телеканалі «Київ» 20.07.2015 р. о 21-00 в передачі «Столичні телевізійні новини».
Посилання на відео https://www.youtube.com/watch?v=s5csyP0bdzQ
Отже, налаштовуємося на активний інтелектуальний відпочинок.
Читаємо і подорожуємо разом!

Нові надходження
Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua