Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
Прес-релізи заходів
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок

Афіша

 

  

Новини
20182017201620152014201320122011201020092008
«На всій Планеті діти в мирі й дружбі хочуть жити…»

02.06.2015

«На всій Планеті діти в мирі й дружбі хочуть жити…»

Свято день захисту дітей засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відзначається щорічно 1 червня. Вперше день захисту дітей був проведений в 1950 році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.Відповідно до Женевської декларацією про права дітей, прийнятої в 1924 році, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була прийнята 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей в області виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної приналежності, громадського походження, майнового стану та інДекларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу.Літні канікули - це завжди довгоочікуване свято для дітей. Початок літа - проте, це не тільки початок дитячих канікул, 1 червня - День захисту дітей.Ми – бібліотекарі бібліотеки ім. С.Васильченка не є винятком. Щорічно у нашій бібліотеці проходять цікаві заходи для дітлахів. Цього року ми запросили всіх бажаючих з дітками до бібліотеки. Дітям розповіли про історію свята, про їхні права, нагадали про правила поведінки влітку під час відпочинку. Завершили захід на вулиці. Діти на асфальті малювали свою мрію. Старались всі без виключення. Переможцями стали всі учасники акції, так як кращого вибрати було просто не можливо. Тому всі учасники отримали чудові дитячі журнали у подарунок.

Нові надходження
Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua