Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Свято, що гуртує покоління»

21.05.2015

«Свято, що гуртує покоління»

Мов весняні струмки, збігають роки, приходять у світ нові покоління. Але є один день, який ніколи не буде стертий з пам'яті нашого народу. Це 9 травня - дата, яка проголосила перемогу усього людства над злом війни. 14 травня до бібліотеки завітали ветерани, діти війни, читачі , щоб відзначити 70-ту річницю від тоді, коли над нашою країною і над усією Європою зійшло світле сонце миру. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за мир - і загиблих в Другій світовій війні, і героїв, що полягли, захищаючи незалежну Україну.
З кожним роком рідшають ряди наших ветеранів. На літературно-музичний вечір прийшли 88-річні Іван Андрійович Іванов, учасник визволення Києва, полковник у відставці, поет-фронтовик Борис Опанасович Воробйов, який прочитав кілька віршів, ветеран Микола Лукич Распутний. Їх подвиг назавжди залишиться прикладом мужності й героїзму для наступних поколінь. Низький уклін їм і шана!
Піснями воєнних років вітали ветеранів учасники народного художнього колективу - хору «Зірниця» Палацу дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва, лауреати міжнародних конкурсів в Італії, Франції, Великобританії, Польщі та ін., лауреати конкурсу ім. Леонтовича. Вони виконали «Пісню про Дніпро», «Степом, степом», «Закаты алые», «Ах, эти тучи», та попурі «Пісні наших батьків» і «Спасибі вам фронтовики». Виступ молодих виконавців нікого не залишив байдужим - в багатьох на очах були сльози, а пісні, які є відомими, читачі підспівували. Вечір вийшов дуже емоційний, теплий, присутні наперебій просили слово - вітали ветеранів, дякували їм. Читачка К.Г.Кожедьорова процитувала вірш «Носите ордена и в праздники, и в будни…», а ветерани були розчулені виступом хору та дякували організаторам заходу, який дійсно об’єднав різні покоління.

Нові надходження
Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua