Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
ДЕ МАНДРУЄ НОВИЙ РІК

26.12.2014

ДЕ МАНДРУЄ НОВИЙ РІК

25 грудня 2014 року в бібліотеці імені М. Костомарова діти з трьох шкіл мікрорайону "Нивки" з'ясовували "Де мандрує Новий рік". А проводив це веселе та захопливе дійство давно знайомий нам Дитячий Ігровий Майданчик "Равлик" під керівництвом Ірини Запольської.

Мандруючи новорічними маршрутами, ми відвідали майстер-клас-виставу з фрізлайту - навчилися створювати Новорічні листівки. Звичайно, картинка у всіх була схожа, досить спрощена, але кожен отримав цікавий урок і дуже веселу виставу.

Також потрапили до Снігуроньки на розваги, які надзвичайно сподобались дітям, адже вони брали в них активну участь. Такі ігри як: "Давайте познайомимось!", "Показуха", "Чарівна береза", "Гра зі сніжинками" та ще безліч інших захопили в ігровий полон маленьких школярів та неабияк підняли їм настрій.

Але і це ще не все. Наприкінці Новорічного маршруту діти зустрілися з Дідом Морозом, який привітав юних учасників дійства з Новим Роком та подарував їм подарунки (які надав депутат Київради Костянтин Яловий). А від працівників бібліотеки кожна дитина отримала "Пам’ятку Читачу бібліотеки" з переліком всіх послуг та можливостей бібліотеки, які можуть стати в нагоді їхнім батькам.

Доволі помандрувавши стежками Нового року, діти веселі, усміхнені та бадьорі залишили стіни бібліотеки. Ми маємо надію, що Новий 2015 рік для всіх без винятку дітей України, розпочнеться і пройде в такому ж гарному настрої та позитиві, а також принесе всім нам спокій і мир в країні.

Нові надходження
Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua