Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
брати Капранові, книга, Мальована історія незалежності України, бібліотека ім Є.Плужника, гімназія № 48, історія, українська мова, день песемності, виступ, Дмитро Капранов

04.11.2013

«Без мови немає країни – мову як матір любіть!»

4 листопада в приміщенні читальної зали центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника пройшов тематичний вечір приурочений до Дня української мови та писемності.
До бібліотеки завітали учні 11 класу гімназії № 48 на зустріч з українським письменником, громадським діячем, одним із засновників видавництва «Зелений Пес» Дмитром Капрановим.
Невеличка розмова про українську державність перетворилась в повноцінну мандрівку минулим України.
«Історія це не набір фактів і дат. Це безперервний процес, який не зупиняється, ані на мить. Той, хто розуміє його, зможе зробити вірний вибір сьогодні.» Основна теза нової книги братів Капранових «Мальована історія Незалежності України», що пан Дмитро, люб’язно презентував на зустрічі з старшокласниками.
Варто відмітити неординарний, креативний підхід до розуміння українського державотворення. Авторам вдалося вмістити на 80 сторінках не лише купу історичних фактів та подій, а вибудувати єдиний ланцюг історичного процесу формування сучасної України. «…не шукайте в книзі історичних відкриттів чи екстравагантних, модних теорій. Весь виклад матеріалу базується на фактах, на які спирається історична наука і які підтверджені першоджерелами. Просто виявилось, що з них можна скласти безперервну, послідовну, зрозумілу історію, яку цілком можна читати без брому, і яка пов’язує в одне ціле і Крим, і Закарпаття, і Галичину, Слобожанщину, Таврію, Волинь, Донбас.»

Нові надходження
Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua