Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Новини
20182017201620152014201320122011201020092008
Повне зібрання вражень від Олександра Каневського

15.10.2013

Повне зібрання вражень від Олександра Каневського

Захід, проведений 4 жовтня у бібліотеці ім. Ошера Шварцмана, справедливо можна віднести до категорії “Цікавий гість”: письменник і драматург, сатирик і гуморит, наш земляк-киянин і громадянин Ізраїлю, 80-річний і молодий душею. Один перелік його титулів та почесних звань тривав майже дві хвилини. Тож представляємо: проїздом з Ізраїлю, за сприяння Ізраїльського культурного центру до нашої бібліотеки завітав Олександр Семенович Каневський.
Зустріч з такою людиною апріорі була визначена як тепла і душевна розмова старих друзів. Про це свідчило і те, що тривав захід майже 3(!) години, щирі посмішки і оплески аудиторії. Справді, коли ще зустрінешся із “живою легендою”, яка сидить від тебе на відстані декількох метрів і ділиться спогадами: про родину і друзів, про творчість і видавничу діяльність, про життя в Україні, в Росії, в Ізраїлі...
З чого почав? Звісно з дитинства, з сім’ї, з матері – читав присвячені їй вірші, розповідав про те, як визначили ті часи його життєвий шлях. Великий відбиток залишили у пам’яті родинні та дружні свята, організатором яких був зазвичай він сам, а тамадою легендарний “знаток” майор Томін – молодший брат Олександра Леонід Каневський. Коли розмова пішла про друзів, Олександр Семенович показав на екрані телевізору архівний запис гуморески “Екзамен” у виконанні Штепселя і Тарапуньки - народних артистів УРСР Єфіма Бєрєзіна і Юрія Тимошенка, з якими спілкувався і працював багато років. Прочитав гість і декілька невеличких творів із репертуару ще одного друга-киянина Віктора Глущенка, рекомендував присутнім його творчість. Та навіть не здогадувався, що Віктор Михайлович сидить тихесенько у кутку зали та дивиться посміхаючись на давнього товариша.
Були розповіді про роботу в гумористичних журналах і газетах – “Балаган”, “Балагаша”, “Неправда”. Були презентації книжок письменника, одна з яких – “Полное собрание впечатлений” дала назву творчій зустрічі.
А на завершення - автограф-сесія. Кожен мав змогу отримати дарчий напис на книзі автора. І для кожного читача Олександр Каневський знайшов теплі слова.

Нові надходження
Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua