Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Гриць Вагапов, Нічні птахи, Вперше чую, діти, бібліотека, закон, право, книга, пісні,

14.10.2013

"Тиждень правових знань" в бібліотеці №9 для дітей

8 А клас СЗОШ № 70 та екс-президент київського мотоклубу "Нічні Птахи", лідер музичного проекту "Вперше Чую" - Гриць Вагапов з гітарою.

Темою розмови стала книжкова виставка "Закони в житті твоєї сім'ї". Що таке родина? До якого віку ми - діти? Хто такі "підлітки", і хто такі "неповнолітні"? Звідки береться підлітковий максималізм і бунтарство? Закони "вдячності" і "невдячності" - чи це те саме що й закон збереження енергії? Чого ми хочемо від батьків і чого батьки хочуть від нас? Мій клас - моя друга родина. Усі ці питання й теми спливали під час розмови. Провели ми й ігровий квест "Захисти свої права",з якого з'ясували, що дуже важливо не лише вміти відстояти себе, а й підтримати, допомогти іншому.

А музикант, байкер і тато двох дітей Григорій Вагапов розповів користувачам бібліотеки як важливо знайти свою справу в реальному світі, а не за монітором комп'ютера. Говорив про те, що світ можливостей є безмежним, але треба вміти спілкуватись, бо всі хочуть мати чесних, веселих, сміливих та розумних друзів, то ж треба і самим прагнути таких якостей. Тому украй важливо творити від серця, тоді навіть пісня на 3 акорди стає відомою на пів-світу.

Під час розмови раз у раз вибухав сміх, а важливі речі, про які ми говорили підтверджувалися роковими й ліричними піснями Григорія у супроводі гітари.

Підлітки йшли від нас піднесеними, з вірою у свої таланти і можливості для їх утілення та із більшою довірою до батьків і вчителів. Ну, а те, що всі запам'ятали сайт V4.kiev.ua, де у вільному скачуванні доступні альбоми гурту "Вперше Чую" ми навіть не сумніваємось. Бо пісенне слово в усі віки швидше торувало стежку до серця ніж превентивне виховання.

Нові надходження
Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua