Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Андрій Курков. Творча зустріч

12.10.2012

Андрій Курков. Творча зустріч

Його ім’я широко відоме не тільки в України, а й за кордоном, твори видаються 35 мовами світу та попали до топ десятки європейських бестселерів. За сценаріями Куркова поставлено 20 документальних і художніх фільмів, а сценарій до фільму «Приятель покойника» увійшов до трійки кращих європейських.
Саме такими «статистичними» даними представила гостя бібліотеки її завідуюча Тетяна Бабушкіна, відкриваючи зустріч.
А далі була розповідь самого Андрія Куркова – про перші спроби пера у дитинстві, творче становлення, довгий шлях до реалізації своєї мрії: друкуватися, знайти свого читача, стати затребуваним. Розквіт і становлення автора припали на важкі 90-і роки минулого століття, коли інтелектуальна література не користувалася попитом у книговидавців.
Письменник сам створив свій бренд “Андрій Курков” – розсилав десятки рукописів по видавництвах України і Європи, особисто кожен день ходив до типографії, де друкували його книгу, а отримавши авторський гонорар своїми ж творами, стояв і торгував ними на Андріївському узвозі. Багато разів чув він про те, що його література «неякісна». А коли вже Курков підписав багаторічний контракт із швейцарським видавництвом, а його книги почали друкувати (і продавати!) багатотисячними накладами у Європі, ті хто нехтував ним миттєво розгорнулися і запросили права на твори.
Присутнім (а це переважно були працівники бібліотек) було цікаво дізнатися думку письменника про сучасну українську і європейську літературу, авторів, яких слід рекомендувати читачам.
На важливе питання, чи потрібна буде бібліотека і загалом книга (друкована) у найближчому майбутньому, коли все більший розвиток серед молоді отримують електронні носії інформації, Андрій Курков навів цікаву статистику: сьогодні навіть у Європі, де інформатизація суспільства набагато краща за Україну, лише до 5 відсотків книжок купуються в електронному вигляді через Інтернет (у Північній Америці дещо більше – до 25%). Тож поки що бібліотекам не загрожує перетворитися лише на сховище книг, залишитися без читачів. Та й сама друкована книга досі залишається найкращим подарунком.

Нові надходження
Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua