ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Анонс!📢 Онлайн-зустріч «Нові обличчя української літератури» з поетесою Юлією Мухачовою

24 лютого о 14:00 до Міжнародного дня рідної мови Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника запрошує запрошує у «Літературно-мистецьку вітальню на Прорізній, 15» на творчу онлайн-зустріч «Нові обличчя української літератури» з поетесою Юлією Мухачовою.

В гостях у Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника Юлія Мухачова – поетеса, лікар-хірург, авторка багатьох віршів, які стали популярними в мережі та отримали відгук в серцях людей. Вірші «Поле», «Пунктири», «Пам’ять», «Земля» та інші Юлія презентувала на творчих зустрічах, а також у форматі відео розміщених на онлайн-платформах, зокрема, таких як: you tube, instagram, tydyvy.

Під час заходу ми познайомимося з талановитою молодою письменницею, наживо почуємо авторське виконання власних віршів, дізнаємося як Юлія поєднує роботу лікаря з творчими ініціативами, з чого черпає енергію та натхнення.

Захід проходитиме в прямому ефірі на фейсбук-сторінці Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника. Сподіваємося, що всі отримають позитивні емоції від спілкування. Долучайтеся!

#Міжнародний_день_рідної_мови
#Юлія_Мухачова
#Бібліотека_на_Прорізній
#Нові_обличчя_украінськоі_літератури

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*